21 отзыв
+380577610526
Контакты
Харьковская Служба Перевозок ЮсА
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38057761-05-26городской
+38063766-25-55Лайф
+38095766-25-55МТС
+38096766-25-55КС
Ирина
УкраинаХарьковская областьХарьковпр. Московский,122
2649683irchel911
Карта

Що таке Мувінг.

Що таке Мувінг.

Мувінг (від англ. Moving — переїзд) професійні послуги з організації процесу перевезення і зберігання речей в період переїзду (квартирного, офісного, дачного …).

Мувінг (від англ. Moving — переїзд) професійні послуги з організації процесу перевезення і зберігання речей в період переїзду (квартирного, офісного, дачного …).

Мувінгова компанія — комерційна організація, основною метою якої є надання транспортних,та додаткових послуг з високим рівнем обслуговування.

Такі компанії спеціалізуються на професійному проведенні всіх видів переїздів і транспортування особистого майна (товару) замовників. Та мають в своєму штаті фахівців, які допоможуть клієнтові отримати вичерпну інформацію у різних питаннях про наданні послуги і оцінити майбутні витрати по перевезенню. Таки фахівці є штатним робочим персоналом Мувінгової компанії, щоб відповідати необхідним вимогам і  гарантувати якість своєї роботи.

Мувінгові компанії надають стандартний пакет послуг так додатковій.

Стандартний пакет послуг включає: виїзд фахівця, оцінку вантажу, час і дату проведення робіт, розбирання і упаковку вантажу з наданням пакувального матеріалу, маркіровку вантажу, вантаження і транспортування спецтранспортом, вивантаження із занесенням вантажу в приміщення, розпаковування і прибирання пакувального сміття.

Багато компаній пропонують своїм клієнтам додаткові послуги такі як: страховку, охорону вантажу, що транспортується,GPS контроль у реальному часі, складське зберігання вантажів, смс (чи інше )повідомлення про остаточну вартість заказу.

Послугами мувінгових компаній сьогодні з кожним роком користується все більше і більше людей, адже переваги подібного роду послуг очевидні. Ви просто укладаєте договір з компанією, обумовлюєте всі деталі і нюанси проведення майбутнього квартирного переїзду і чекаєте приїзду фахівців, які виконають свою роботу оперативно, в строк і в кращому вигляді.

При цьому більшість мувінгових компаній сьогодні пропонують своєму споживачеві вельми демократичні ціни, що робить професійний мувінг в очах споживачів ще доступнішим і привабливішим. До того ж  Ви просто можете скористатися лише вантажним автотранспортом компанії або ж послугами вантажників. При цьому більшість клієнтів мувінгових компаній, як правило, страхують майно, що перевозиться, що робить такий переїзд ще безпечнішим.

facebook twitter
Предыдущие статьи
  • Особенности грузоперевозок по Харькову
    Особенности грузоперевозок по Харькову
    Грузоперевозки обязаны отвечать основным аспектам транспортной логистики: доставка грузов заказчика с лучшим качеством сервиса, в нужный срок и в указанное время. Грузоперевозки являются одними из самых востребованных среди транспортных услуг. Они...
    Полная версия статьи